Daszki szklane GLASSINI

Klienci znający branże przeważnie powracają do naszej firmy, wiedząc że u nas otrzymają produkt najwyższej jakości, a nawet będą mogli dokonać zakupu innych produktów z naszej oferty, takich jak lakobele, drzwi przesuwne, ściany bez ramowe, lustra ozdobne, czy nawet stoliki lub biurka z szkła. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem www.glassini.eu

Wybranie rynku krajowego trwała kilka lat, jednak teraz można uznać naszą firmę za jedną z najlepszych z dostępnych w Polsce z zakresu daszków szklanych,, jak i balustrad samonośnych. Umiarkowane ceny przy najwyższej jakości produktu spowodowały uznanie naszej marki.

Daszki szklane wyprodukowane przez firmę GLASSINI z Chrzanowa, posiadająca swoją stronę firmową www.glassini.eu, są najwyższej jakości, z największą dbałością o wytrzymałość i trwałości produktów na kilkadziesiąt lat. Posiadamy swoją siedzibę w Chrzanowie, gdzie znajduje się nasza filia produkcyjna, a w niej produkujemy zarówno daszki szklane, jak i również wszelkiego rodzaju elementy montażowe do daszków. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych, instytucji państwowych, samorządowych, firm i korporacji z terenu największych miast w kraju takich jak Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Kołobrzeg i Warszawa.

Dostępne w naszej ofercie balustrady samonośne, wykonane z najwyższej jakości szkła bezpiecznego, produkujemy i montujemy w domach klientów, firmach i instytucjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz do zakupów w sklepie internetowym GLASSINI.
balustrady szklane

Nie oczekując jutra, nasza firma postanowiła wyjść na przeciw klientom uruchamiając pierwszy w kraju, dostępny dla każdego, sklep internetowy, w którym można zakupić daszki szklane, wsporniki, rotule, cięgna, podpory i szkło do daszków. Wielokrotnie nagradzana firma GLASSINI, posiadająca kilkanaście certyfikatów i dyplomów za jakość produktów i świadczonych usług sprzedażowych, świadczy sama za siebie. wsporniki do daszków