Systemy Szklane GLASSINI

Wybranie rynku krajowego trwała kilka lat, jednak aktualnie można wziąć naszą markę za jedną z najlepszych z wszystkich w Polsce z zakresu daszków szklanych,, jak i balustrad samonośnych. Umiarkowane ceny przy najwyższej jakości produktu spowodowały uznanie naszej marki.

Dostępne w naszej firmie balustrady samonośne, wykonane z najwyższej jakości szkła bezpiecznego, produkujemy i montujemy w domach klientów, firmach i instytucjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz do zakupów w sklepie internetowym GLASSINI.
balustrady szklane

Klienci znający dział zawsze wracają do naszej firmy, wiedząc że tylko u nas otrzymają element z najwyższej półki, a nawet będą mogli dokonać zamówienia innych produktów z naszej oferty, takich jak lakobele, drzwi przesuwne, ściany bezramowe, lustra ozdobne, czy nawet stoliki lub biurka ze szkła. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem www.glassini.eu

Zadaszenia z szkła wytworzone przez firmę GLASSINI SYSTEMY SZKLANE, posiadająca swoją stronę firmową www.glassini.eu, są wysokiej jakości, z największą dbałością wytrzymałości i trwałości produktów na kilkadziesiąt lat. Nasza siedziba znajduje się w Chrzanowie, gdzie również znajduje się nasza filia produkcyjna, a w niej wykonujemy zarówno daszki szklane, jak i również wszelkiego rodzaju elementy montażowe do daszków. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych, instytucji państwowych, samorządowych, firm i korporacji z terenu największych miast w kraju takich jak Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Kołobrzeg i Warszawa.

Nie oczekując jutra, nasza firma postanowiła wyjść na przeciw klientom uruchamiając pierwszy w kraju, dostępny dla każdego, sklep internetowy, w którym można zamówić daszki szklane, wsporniki, rotule, cięgna, podpory i szkło do daszków. Wielokrotnie nagradzana firma GLASSINI, posiada kilkanaście certyfikatów i dyplomów za jakość produktów i świadczonych usług sprzedażowych, świadczy sama za siebie. wsporniki do daszków