Zadaszenia ze szkła GLASSINI

Nie oczekując jutra, nasza firma postanowiła wyjść na przeciw klientom uruchamiając pierwszy w kraju, dostępny dla każdego, sklep internetowy, w którym można zakupić daszki szklane, wsporniki, rotule, cięgna, podpory i szkło do daszków. Kilkukrotnie nagradzana firma GLASSINI, posiada kilkanaście certyfikatów i dyplomów za jakość produktów i świadczonych usług sprzedażowych, świadczy sama za siebie. wsporniki do daszków

Zdobycie rynku krajowego trwała kilka lat, jednak aktualnie można uznać naszą markę za jedną z najlepszych z wszystkich w kraju z zakresu daszków szklanych,, jak i balustrad samonośnych. Umiarkowane ceny przy najwyższej jakości produktu spowodowały uznanie naszej marki.

Zadaszenia z szkła wytworzone przez firmę GLASSINI z Chrzanowa, posiadająca swoją stronę firmową www.glassini.eu, są najwyższej jakości, z szczególną dbałością wytrzymałości i trwałości produktów na kilkadziesiąt lat. Posiadamy swoją siedzibę w Chrzanowie, gdzie również znajduje się nasza hala produkcyjna, a w niej wykonujemy zarówno daszki szklane, jak i również wszelkiego rodzaju elementy montażowe do daszków. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych, instytucji państwowych, samorządowych, firm i korporacji z terenu największych miast w kraju takich jak Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Kołobrzeg i Warszawa.

Dostępne w naszej ofercie balustrady samonośne, wykonane z najwyższej jakości szkła bezpiecznego, produkujemy i montujemy w domach klientów, firmach i instytucjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz do zakupów w sklepie internetowym GLASSINI.
balustrady szklane

Klienci znający dział przeważnie wracają do naszej firmy, wiedząc że tylko u nas otrzymają produkt z najwyższej półki, a nawet będą mogli dokonać zamówienia innych produktów z naszej oferty, takich jak lakobele, drzwi przesuwne, ściany bez ramowe, lustra szklane, czy nawet stoliki lub biurka ze szkła. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem www.glassini.eu