balustrady samonośne GLASSINI

Klienci znający branże przeważnie powracają do naszej firmy, wiedząc że u nas otrzymają produkt z najwyższej półki, a nawet będą mogli dokonać zamówienia innych produktów z branży szklarskiej, typu lakobele, drzwi przesuwne, ściany bezramowe, lustra szklane, czy nawet stoliki lub biurka ze szkła. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem www.glassini.eu

Dostępne w naszej firmie balustrady samonośne, wykonane z najwyższej jakości szkła bezpiecznego, produkujemy i montujemy w domach klientów, firmach i instytucjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz do zakupów w sklepie internetowym GLASSINI.
balustrady szklane

Zadaszenia z szkła wytworzone przez firmę GLASSINI z Chrzanowa, posiadająca swoją witrynę firmową www.glassini.eu, są najwyższej jakości, z szczególną dbałością o wytrzymałość i trwałości produktów na kilkadziesiąt lat. Posiadamy swoją siedzibę w Chrzanowie, gdzie również znajduje się nasza filia produkcyjna, a w niej wykonujemy zarówno daszki szklane, jak i również wszelkiego rodzaju elementy montażowe do daszków. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych, instytucji państwowych, samorządowych, firm i korporacji z terenu największych miast w kraju takich jak Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Kołobrzeg i Warszawa.

Zdobycie rynku krajowego trwała kilka lat, jednak teraz można uznać naszą firmę za najlepszą z dostępnych w kraju z zakresu daszków szklanych,, jak i balustrad samonośnych. Umiarkowane ceny przy najwyższej jakości produktu spowodowały uznanie naszej marki.

Nie oczekując jutra, nasza firma postanowiła wyjść na przeciw klientom uruchamiając pierwszy w kraju, dostępny dla każdego, sklep internetowy, w którym można zamówić daszki szklane, wsporniki, rotule, cięgna, podpory i szkło do daszków. Wielokrotnie nagradzana firma GLASSINI, posiadająca kilkanaście certyfikatów i dyplomów za jakość produktów i świadczonych usług sprzedażowych, świadczy sama za siebie. wsporniki do daszków