Zadaszenia ze szkła GLASSINI

Dostępne w naszej ofercie balustrady samonośne, wykonane z najwyższej jakości szkła bezpiecznego, produkujemy i montujemy w domach klientów, firmach i instytucjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz do zakupów w sklepie internetowym GLASSINI.
balustrady szklane

Wybranie rynku krajowego trwała kilka lat, jednak aktualnie można uznać naszą markę za jedną z najlepszych z dostępnych w kraju z zakresu daszków szklanych,, jak i balustrad samonośnych. Umiarkowane ceny przy najwyższej jakości produktu spowodowały uznanie naszej marki.

Klienci znający dział zawsze powracają do naszej firmy, wiedząc że tylko u nas otrzymają produkt najwyższej jakości, a nawet będą mogli dokonać zakupu innych produktów z naszej oferty, takich jak lakobele, drzwi przesuwne, ściany bezramowe, lustra szklane, czy nawet stoliki lub biurka ze szkła. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem www.glassini.eu

Nie oczekując jutra, nasza firma postanowiła stworzyć dostępny dla każdego sklep internetowy, w którym można zamówić daszki szklane, wsporniki, rotule, cięgna, podpory i szkło do daszków. Kilkukrotnie nagradzana firma GLASSINI, posiadająca kilkanaście certyfikatów i dyplomów za jakość produktów i świadczonych usług sprzedażowych, świadczy sama za siebie. wsporniki do daszków

Zadaszenia z szkła produkowane przez firmę GLASSINI z Chrzanowa, posiadająca swoją witrynę firmową www.glassini.eu, są najwyższej jakości, z największą dbałością o wytrzymałość i trwałości produktów na wiele lat. Nasza siedziba znajduje się w Chrzanowie, gdzie znajduje się nasza hala produkcyjna, a w niej produkujemy zarówno daszki szklane, jak i również wszelkiego rodzaju elementy montażowe do daszków. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych, instytucji państwowych, samorządowych, firm i korporacji z terenu największych miast w kraju takich jak Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Kołobrzeg i Warszawa.