Producent daszków szklanych GLASSINI

Nie oczekując jutra, nasza firma postanowiła stworzyć dostępny dla każdego sklep internetowy, w którym można zamówić daszki szklane, wsporniki, rotule, cięgna, podpory i szkło do daszków. Kilkukrotnie nagradzana firma GLASSINI, posiadająca kilkanaście certyfikatów i dyplomów za jakość produktów i świadczonych usług sprzedażowych, świadczy sama za siebie. wsporniki do daszków

Wybranie rynku krajowego trwała kilka lat, jednak teraz można uznać naszą firmę za najlepszą z wszystkich w Polsce z zakresu daszków szklanych,, jak i balustrad samonośnych. Umiarkowane ceny przy najwyższej jakości produktu spowodowały uznanie naszej marki.

Zadaszenia z szkła produkowane przez firmę GLASSINI z Chrzanowa, posiadająca swoją stronę firmową www.glassini.eu, są wysokiej jakości, z szczególną dbałością o wytrzymałość i trwałości produktów na wiele lat. Nasza siedziba znajduje się w Chrzanowie, gdzie znajduje się nasza hala produkcyjna, a w niej produkujemy zarówno daszki szklane, jak i również wszelkiego rodzaju elementy montażowe do daszków. Naszą ofertę kierujemy do klientów prywatnych, instytucji państwowych, samorządowych, firm i korporacji z terenu największych miast w kraju takich jak Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Kołobrzeg i Warszawa.

Klienci znający dział zawsze powracają do naszej firmy, wiedząc że tylko u nas otrzymają element z najwyższej półki, a nawet będą mogli dokonać zakupu innych produktów z branży szklarskiej, takich jak lakobele, drzwi przesuwne, ściany bezramowe, lustra ozdobne, czy nawet stoliki lub biurka z szkła. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem www.glassini.eu

Dostępne w naszej ofercie balustrady samonośne, wykonane z najwyższej jakości szkła bezpiecznego, produkujemy i montujemy w domach klientów, firmach i instytucjach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej oraz do zakupów w sklepie internetowym GLASSINI.
balustrady szklane